Véletlenül találtam rá a srácra és mivel sokan nem tudták igazából, hogy ki is Ő ( én is 10 perce döbbentem rá), ezért most felkerült róla egy kép ide hozzánk.
1-2 komment a velvet blogról :
"Mostmár csak az a kérdés, hogykijezabuzi?"
"buzigyerek, amolyan császárelőd fénykorában 2.0"
"Látszik rajta, hogy még ötévesen beszipózott a filctollból meg a technokolból és még azóta se tért magához."
"Én szájba vertem volna de lehet le is pislantom 🙂"
"Kicsi csíra gyökérbuzi. Taigetosz pozitív. Nincs mit mondanom, kérem, kapcsolja ki!"
www.fluortomi.hu
A munka jelképei megváltoztak. Az eddigi sarló-kalapácsot felváltja a fagyi és a galamb : Aki nem nyal, az repül !
Hófehér a bőrük, általában feketét viselnek, a sminkjük erőteljes, legtöbbször meghökkentő. Sokan közülük kedvelik a csipke és bársony holmikat, de akad olyan is, aki inkább latex vagy bőr ruhákban érzi jól magát. A férfiak is gyakorta kisminkelik magukat, és extrém kinézetükkel sokkolják a „hétköznapi” járókelőket az utcán. Ők a dark/goth kultúra mai képviselői. Valóban veszélyt jelenthetnek a társadalomra, vagy csak a kinézetük ijesztő?
Ezt a stílusirányzatot az Angliában élő fiatalok köreiben fedezhettük fel először a 80-as években, mikor sokan otthagyva az iskolát, távolabbi célok nélkül, alkalmi munkákból éltek, és úgy érezték a dark zenék bús dallamai róluk szólnak.
Magyarországon ez a szubkultúra a rendszerváltás idején élte a virágkorát. Amikor csökkent az életszínvonal, és nőtt a munkanélküliség, a fiatalokon is úrrá lett a kilátástalanság és a pesszimizmus. Később ezek a fiatalok alkották a dark mozgalom javát.
Teljes cikk a piros linken :
tundercukorborso.blog.hu20091010gyakorlatos_gyakorlatom